Pytanie: Jak wygląda procedura zawarcia ubezpieczenia?

 

Uprościliśmy procedurę zawarcia ubezpieczenia do kilku niezbędnych i prostych kroków.

 

Krok 1:  to Twoje zgłoszenie do ubezpieczenia i weryfikacja wniosku (ankieta medyczna). Możesz z łatwością wypełnić ją on-line, zajmie Ci to mniej niż 5 minut!

 

Krok 2:  Po pozytywnej weryfikacji wniosku, zapoznaniu się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (dokument dostępny w STREFIE KLIENTA)  rozpoczynamy procedurę zawarcia ubezpieczenia

 

Krok 3:  W połowie miesiąca otrzymasz dostęp do Twojego indywidualnego rachunku ubezpieczenia poprzez system szybkich płatności internetowych. Zaloguj się zgodnie ze wskazówkami i wybierz opcję, w jakiej będziesz opłacać składkę za comiesięczną ochronę ubezpieczeniową. Rekomendujemy wybór opcji: płatność cykliczna (zlecenie stałe), abyś mógł cieszyć się spokojem
i nieprzerwaną ochroną. Stałe zlecenie pozwoli Ci także uniknąć problemów z ciągłością ubezpieczenia w przyszłości.

 

Krok 4: Na koniec miesiąca, po opłaceniu pierwszej składki, na adres mailowy wskazany we wniosku otrzymasz oficjalny CERTYFIKAT z potwierdzeniem zawarcia ubezpieczenia wystawiony przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe.  

 

Krok 5: Ochrona ubezpieczeniowa trwa tak długo, dopóki terminowo opłacasz składkę. Ubezpieczenie ma na celu zwiększenie Twojego poczucia bezpieczeństwa, jeżeli jednak z jakiegoś ważnego powodu będziesz musiał zrezygnować z ochrony możesz w każdej chwili to zrobić. Pamiętaj jednak, że każda przerwa w ubezpieczeniu to konieczność przymusowej karencji za każdym razem gdy zdecydujesz się ponownie do nas wrócić.

 

 

Pytanie: Od kiedy jestem objęty/ a ochroną ubezpieczeniową?

 

Mamy dobre wiadomości – jesteś objęty ochroną niezwłocznie!

 

Jeżeli zgłoszenie do ubezpieczenia oraz weryfikacja wniosku nastąpiło do 9-go dnia bieżącego miesiąca oraz pierwsza składka została opłacona w terminie, ochrona ubezpieczeniowa trwa już od 1 dnia danego miesiąca, w którym nastąpiło zgłoszenie.

 

Jeśli zgłoszenie do ubezpieczenia oraz weryfikacja wniosku nastąpiło po 9-tym dniu bieżącego miesiąca - ochrona rozpocznie się od 1 dnia kolejnego miesiąca.

 

 

Pytanie: W jakim Towarzystwie Ubezpieczeniowym jest  zawarte ubezpieczenie?

 

Jesteś w najlepszych rękach!

Naszym partnerem w zakresie ubezpieczeń grupowych jest Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na życie ERGO Hestia SA.
Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Od niemal 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Rocznie zapewnia ochronę zarówno ponad 3 milionom klientów indywidualnych jak też kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

 

Pytanie: Gdzie mogę dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczenia?

 

Jesteśmy dostępni dla Ciebie!

 

Więcej przydatnych informacji na temat ubezpieczenia i ochrony znajdziesz na stronie www.centrum101.pl

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@centrum101.pl 

 

 

Pytanie: W jaki sposób/ gdzie mogę zgłosić roszczenie z tytułu ubezpieczenia grupowego?

 

Mamy proste procedury na ważne chwile!

 

Roszczenia należy składać bezpośrednio do Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń na życie ERGO Hestia SA na stronie internetowej:

https://www.ergohestia.pl/zgloszenie-szkody/

 

lub telefonicznie pod numerem 801 107 107

 

Do zgłoszenia potrzebny będzie nr Certyfikatu, który w formie dokumentu PDF otrzymałeś/aś na podany w zgłoszeniu adres e-mial.

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@centrum101.pl 

Najczęściej zadawane pytania [FAQ]

 

 

FAQ

Strona główna | Oferta | O nas | Kontakt | Fundacja

 

Centrum 101 Sp. z o.o. 

ul. Wioślarska 5

81-001 Gdynia